





23 780 ₴
Зустрічайте новинку!
Мультифункціональний диван Смарт. Стильний, сучасний, функціональний.
Завдяки розкладному механізму "єврокнижка" диван Смарт легко приймає форму ліжка, та навпаки.
Особливістю дивана Смарт є його функціональні підлокітники, вони можуть використовуватися як приліжкові тумби або як журнальний чи комп'ютерний столик.
Використовуйте свій простір функціонально разом з диваном Смарт Шик Галичина.
Вартість дивана Смарт вказана в тканині 6 категорії.
Загальні габарити дивану Смарт:
Розміри посадочного місця:
Розміри спального місця:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Шик Галичина |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Категория обивочной ткани | 6 категория |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | на подлокотниках |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 80 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 205 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ДСП |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |
| Спальное место | холофайбер, пружинный блок, синтепон, пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 233 м |
| Обивочный материал | Текстиль |