
6 475 ₴
Дитяче односпальне ліжко Afina із захисним бортиком від українського виробника Woody виготовлене із турботою та любов'ю до кожного малюка. Модель виконана з натуральної деревини з оригінальною структурою та природним виглядом, а тому безпечна навіть для маленьких дітей. Як міцна основа під матрац використовуються букові ламелі. Спати на такому затишному ліжку ще й корисно для здоров'я.
Додатково ця модель укомплектована захисними бортами. Виготовлене в еко-стилі ліжко прикрасить кожну дитячу кімнату, зробивши її ще більш затишною та красивою.
У стандартну комплектацію ліжка матрац не входить, купується окремо.
Характеристики:
Габаритні розміри ліжка:
Габарити спального місця:
Комплектація ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 86 см |
| Длина детской кровати | 198 см |
| Общая высота детской кровати | 75 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Защитный бортик | Да |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стол | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие выдвижного ящика | Без ящика |
| Основные атрибуты | |
| Цвет (оттенок) мебели | Натуральний |