





12 157 ₴
Найкращим вибором для сім'ї, де росте не один, а одразу двоє дітей буде це затишне двоярусне ліжко-трансформер Tokyo українського виробника Woody. Малята із задоволенням на ньому відпочиватимуть і весело гратимуть. Верхній ярус оснащений захисним бортом. Модель оснащена зручними сходами. На спинці є спеціальні борти з боку стінки, що не дозволяють тертися об неї під час сну або в процесі гри.
Ліжко виготовлене з якісного екологічно чистого матеріалу - натуральної деревини з оригінальною структурою та природним виглядом, а тому безпечне навіть для маленьких дітей. Як міцна основа під матрац використовуються букові ламелі. Дана модель укомплектована шухлядами для білизни або іграшок.
Виготовлені в популярному еко-стилі меблі стануть справжньою окрасою кожної дитячої кімнати. Двоярусне ліжко - це завжди економний варіант для приміщень з невеликою площею. Дана модель є трансформером (можна зняти верхнє ліжко і вийде два одноярусні ліжка). Це дуже зручне ліжко, яке підходить під різні вікові категорії.
У стандартну комплектацію ліжка матраци не входять, купуються окремо.
Характеристики:
Габаритні розміри ліжка:
Габарити спального місця:
Комплектація ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Размер спального места | 80х190 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 198 см |
| Глубина детской кровати | 86 см |
| Общая высота детской кровати | 175 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Основные атрибуты | |
| Цвет (оттенок) мебели | Натуральний |