

9 610 ₴
Стіл обідній "Космо скло" стане відмінним придбанням для любителів стильний і в той же час практичною меблів. Стіл виконується в двох кольорах: білому і грее.Акуратні точені ніжки столу, а також широка стільниця зі скляними вставками додасть йому вишуканості і зроблять його унікальною.Стільниця виготовлена з плити з МДФ накладками зі скла. Плита МДФ володіє універсальністю, надійністю, має відмінні антибактеріальні і звукоізоляційні властивості, а скло надає столу виразності. Ніжки столу виконані з цільного дерев'яного бруса. Перевагою столу Космо є те, що він розсувний, що дає можливість збільшувати площу столу і кількість місць за столом. Для легкого і вільного процесу розкладання в конструкції стола використовується телескопічна система.
Матеріал виготовлення:
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет (оттенок) мебели | Прозрачный |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1220 мм |
| Ширина стола | 740 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1220 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | стекло |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Розмір стільниці | 1600х800 |