


4 857 ₴
Стіл-трюмо "Камелія" являє собою елегантну модель з аристократичним зовнішнім виглядом. Витончені ніжки, які служать опорою, мають хвилеподібну форму. Вони також з'єднані між собою вигнутою планкою. Акуратна стільниця виконана в прямокутній формі з вигнутими всередину бічними частинами. Дана модель стане чудовою прикрасою спальні або вітальні.
Матеріал: дерево.
Тип мебели: туалетный столик
Розміри трюмо:
Варіанти кольорів трюмо:
Ціна вказана без вартості дзеркала.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 100 см |
| Глубина столика | 44 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 80 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Столешница | МДФ |
| Форма фасада | хвилеподібні |
| Высота столика с учетом столешницы | 800 |
| Колір столу | білий |