









26 209 ₴
Розміри: 160-200/89/78 см, матеріал: кераміка / лакований мдф / сталь із порошковим покриттям, колір: стільниця — білий мармур, ніжки — білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 890 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Стільниця | Кераміка, МДФ лакований |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |