


1 810 ₴
Стілець Турин – це елегантна модель, виконана в класичному стилі, який буде відмінно виглядати на вашій кухні або в їдальні. Каркас виготовлений з масиву дерева клен. М'яка оббивка на спинки і сидіння виконана з тканини, яка на дотик дуже приємна, а значить, ви зможете з усім комфортом провести вечір за чаюванням. У колірному оформленні можливі два варіанти: горіх темний і бежевий. В залежності від вибору кольору основи, зміниться і колір оббивної тканини. Це надає стільця Честер універсальність колірної гами, так що він ідеально буде гармоніювати з іншими елементами меблів, які розташовані у вашій кухні або їдальні.Не можна не враховувати те, що стілець Турин крім елегантного зовнішнього вигляду ще і дуже зручний. Досить широкі і міцні ніжки надають виробу стійкість. Завдяки цьому стілець Честер прослужить вам довгі роки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 970 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 970 мм |
| Цвет | |
| колір стільця | темний горіх |