

1 760 ₴
Стілець " Сканді " від фабрики "Модуль люкс" стане додатковим прикрасою інтер'єру кухні або вітальні . Цікава спинка стільця з перехресними різьбленими планками підкреслює чудовий стиль сучасного мінімалізму, в якому він виконаний - скандинавський .М'яке сидіння стільця зі зносостійкої тканини, що миється, зроблять Ваше перебування за столом комфортним. А каркас виконаний з натурального дерева забезпечить його надійність та довговічність. Виготовляється у кольорах білий або грей. Ця модель за рахунок міцності конструкції підійде не тільки для домашнього використання, але й для експлуатації в кафе та ресторанах.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Сиденье | ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 940 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| колір стільця | білий |