









3 044 ₴
М-26 – сучасна модель обідній кухонний стілець, яка стане ідеальним рішенням для інтер'єрів у стилі лофт та модерн. Виконаний із міцних матеріалів. Ніжки – фарбований метал, сидіння – штучна шкіра високої якості.
Матеріали:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | искусственная кожа |