
2 929 ₴
Комод К4 S від українського виробника Modern - стильний та практичний комод, який відрізняється своєю компактністю та універсальністю. Зручний та місткий комод з висувними шухлядами на телескопічних напрямних, популярна модель для сучасних віталень, передпокоїв чи спалень. Каркас та фасад комоду виконані з ДСП у кольоровому варіанті дуб сонома та білий. Складається із чотирьох висувних шухляд. Комод стане чудовим доповненням будь-якого сучасного інтер'єру.
Меблі Modern пропонують покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається дорогим зарубіжним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Характеристики:
Матеріали виготовлення:
Колір:
Доступні кольори:

Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Дуб сонома + белый, Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 88 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Ширина комода | 60 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |