









3 599 ₴
Лаконічний зовнішній вигляд стільця M-43 дозволяє йому без особливих проблем вписатися в будь-яке сучасне приміщення, може використовуватися як в домашній кухні, так і в місцях громадського харчування. Каркас стільця створюється з міцного металу, ніжки покриваються чорною порошковою фарбою. Наповнювачем сидіння є пінополіуретан, для оббивки стільця використовується зносостійка велюрова тканина, додатково декоровано стильною стяжкою.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для взрослых |
| Тип | для кухни, для гостиной, для столовой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | ткань |
| Користувацькi характеристики | |
| Особенности | Спинка |