






3 044 ₴
Стілець М-44 - шикарний м'який стілець з приємними формами, дуже затишний і комфортний. Оббивка виконана з якісної вельветової тканини, а спинка декорована прострочкою "в ромб". З боків спинка "загортається" всередину, формуючи виступи, які нагадують обриси класичних камінних крісел "з крилами".Стільці можна використовувати в інтер'єрі кухні, вітальні, спальні, передпокої, а також як стільці для відвідувачів в зонах очікування, конференц-залах, в ресторанах, кафе, готелях
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет | Зелёный |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Зеленый |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для взрослых |
| Тип | для кухни, для гостиной, для столовой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металлическая труба |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота ножки | 480 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Особенности | Спинка |