




3 322 ₴
Стілець M-60 - модель обіднього напівкрісла з м'якою вельветовою оббивкою. Такі обідні крісла прикрасять зону вітальні або великої кухні-студії. Також їх можна використовувати як крісла для відпочинку в приміщеннях невеликої площі замість об'ємних м'яких меблів.
Крісло має продуману ергономічну форму сидіння. Увігнута напівкругла спинка плавно опускається до сидіння, може використовуватися як підлокітники, щоб оперти або покласти руки. Завдяки оббивці з вельветової тканини, стілець виглядає шикарно і дуже ефектно!
За дизайном стілець впишеться в будь-який сучасний інтер'єр з елементами модерну та інших стилів. Завдяки практичній оббивці і продуманій конструкції стілець може бути рекомендований для використання в громадських просторах: ресторанах і кафе, офісах і конференц-залах, шоу-румах і салонах.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Розовый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для взрослых |
| Тип | для кухни, для гостиной, для столовой |
| Цвет | фламінго |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металлическая труба |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | ткань |
| Користувацькi характеристики | |
| Особенности | Спинка |