









3 938 ₴
Крісло M-65 - модель обіднього напівкрісла з м'якою вельветовою оббивкою. Такі обідні крісла прикрасять обідню зону вітальні або великий кухні-студії. Також їх можна використовувати як крісла для відпочинку в приміщеннях невеликої площі замість об'ємних м'яких меблів.
Крісло має продуману ергономічну форму сидіння. Увігнута напівкругла спинка плавно опускається до сидіння та переходить у підлокітники, щоб оперти або покласти руки. Завдяки оббивці з вельветової тканини, стілець виглядає шикарно і дуже ефектно! Оббивка декорована стяжками, по периметру вшитий кант в тон оббивки.
За дизайном крісло впишеться в будь-який сучасний інтер'єр з елементами модерну та інших стилів. Завдяки практичній оббивці і продуманій конструкції стілець може бути рекомендований для використання в громадських просторах: ресторанах і кафе, офісах і конференц-залах, шоу-румах і салонах.
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Кофе с молоком |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | вельвет |