



1 365 ₴
Стілець зі спинкою N-66-2 смарагдовий -велюр Vetro Mebel зручний стілець. Сидіння і спинка створюють гармонійне ціле, обшите шкірозамінником. В якості основи використовується металевий каркас. Стільці прекрасно підходять для сучасної їдальні, для офісу або конференц-залу.
Колір
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металлическая труба |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Вельвет, Велюр |
| Спинка | велюровая ткань |