





1 937 ₴
Стілець М-10 Vetro Mebel — це сучасна модель, з м'якою спинкою та сидінням. Оббивка з вельвету, практична та приємна на дотик. Ніжки виготовлені з міцного металу та пофарбовані в білий колір. Стілець М-10 прекрасно впишеться в сучасний інтер'єр оформлений у стилі лофт або модерн.
Особливості стільця:
Колір
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Вельвет |
| Сиденье | вельвет |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | 0 |
| Спинка | вельвет |