









2 160 ₴
Стілець зі спинкою M-12 сапфір Vetro Mebel зручний стілець. Сидіння і спинка створюють гармонійне ціле, обшите тканиною. В якості основи використовується металевий каркас. Стільці прекрасно підходять для сучасної їдальні, для офісу або конференц-залу.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино |
| Цвет каркаса | Бежевый |
| Цвет обивки | Голубой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 790 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | велюровая ткань |