



7 351 ₴
Стінка Барі від меблевої фабрики Modern – чудове рішення для невеликих кімнат. Конструкція малогабаритна, тому не створить почуття захаращеності. Матеріал виробу – ДСП. Наявність відкритих полиць дозволяє розмістити всі Ваші улюблені елементи декору.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність.
І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається своїм дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Размер ниши под ТВ | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1960 мм |
| Глубина стенки | 490 мм |
| Длина (ширина) стенки | 1950 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 4 шт |
| Пенал | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Білий + Дуб крафт сірий |