









1 838 ₴
Стілець N-20-8 - поєднує стильний дизайн і приємну ціну. Висока спинка злегка вигнута, в оббивці зі шкірозамінника, прикрашена декоративною стежкой у вигляді квадратів. Стільці можна використовувати як в житловому інтер'єрі, так і в громадських просторах - ресторанах, кафе, готелях, офісах, шоу-румах і салонах.
Особливості:
Характеристики:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино |
| Цвет обивки | Кофе с молоком |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | искусственная кожа |
| Спинка | искусственная кожа |