








3 044 ₴
Стілець N-45 – предмет обідньої групи в лаконічному сучасному стилі. Стільці можна використовувати вдома на кухні або у вітальні поруч із обіднім столом, а також у конференц-кімнатах офісів, переговорних, ресторанах, кафе чи інших громадських просторів.
Стілець N-45 - оригінальний стильний дизайн та якісні матеріали, надзвичайно м'які та комфортні сидіння та спинка. Оббивка виконана з вельвету кольору капучіно, декорована рядком у квадрат.
Міцні ніжки виготовлені із нержавіючої сталі, розташовані під кутом для максимальної стійкості.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | велюровая ткань |