









2 927 ₴
Стілець N-47 від меблевого бренду Vetro Mebel у стилі лофт. Зручна спинка ідеально підтримує хребет. Для оббивки стільця використаний м'який, приємний на дотик штучний нубук. Оригінальний каркас випорожнення - 4 плоскі ніжки з металу чорного кольору. Завдяки стриманому дизайну, зручній посадці та міцній конструкції стілець прослужить вам довгий час, не втративши початковий зовнішній вигляд. Стілець N-47 у сучасному стилі гармонійно виглядатиме у вітальні, спальні, дитячій, кухні, закладах громадського харчування, офісах та переговорних кімнатах.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | нубук |
| Спинка | нубук |