









2 963 ₴
Стілець N-49 - стильна модель з м'яким сидінням і спинкою. Конструкція надійна і стійка. Стілець має продуману ергономічну форму сидіння. Увігнута напівкругла спинка плавно опускається до сидіння. Завдяки оббивці зі шкірозамінника, стілець виглядає шикарно і дуже ефектно. Оббивний матеріал пройшов необхідні випробування на міцність і зносостійкість, призначений для використання в меблевій промисловості.
По дизайну крісло впишеться в будь-який сучасний інтер'єр з елементами модерну та інших стилів. Завдяки практичною оббивці і продуманій конструкції стілець може бути рекомендований для використання в громадських приміщеннях ресторанах і кафе, офісах і конференц-залах, шоу-румах і салонах.
Особливості:
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | искусственная кожа |
| Спинка | искусственная кожа |