





7 091 ₴
Крісло Max Bis Plus Halmar зручне крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Халмар). Каркас з оригінальними вигинами виконаний з натурального гнутого дерева кольору вільха або горіх. В якості оббивки сидіння і спинки використана екошкіра. Наявність підлокітників забезпечує додатковий комфорт.
Характеристики :
Матеріал каркасу: гнуте дерево.
Колір: білий.
Розміри:
Глибина мм: 900
Ширина мм: 520
Висота стільця мм: 950
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Вид мягкой мебели | кресло на вращающейся опоре |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Обивочный материал | Ткань двунитка |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Глубина | 90 см |
| Ширина | 52 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Наличие спального места | Нет |