
15 322 ₴
Крісло Pulsar 2 Halmar розкладне крісло-реклайнер для відпочинку польської компанії Halmar (Хальмар). В якості оббивки використані екошкіра і високоякісний ПВХ. Крісло оснащене механізмом, що дозволяє легко змінювати положення спинки і висувати підніжку, змінюючи глибину до 135 см і висоту до 85 см. Вбудована система масажу і підігріву забезпечить приємні і теплі хвилини відпочинку.
Характеристики :
Матеріал оббивки: тканина, ПВХ
Колір: бежевий, сірий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 850-1350
Ширина мм: 680
Висота стільця мм: 1060-850
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Обивочный материал | Ткань двунитка |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Вид мягкой мебели | кресло-реклайнер |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Газетница | 1 шт |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 106 см |
| Высота сидения | 47 см |
| Глубина | 85 см |
| Ширина | 68 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Ножки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |