









11 261 ₴
Стіл Мішель обідній B 179-34 - чудовий обідній стіл трансформер у білому або сірому кольорі. Каркас столу з пофарбованого металу - квадратної форми. Стільниця із загартованого скла білого або платинового кольору з візерунком по діагоналі, має захист від царапин. У складеному вигляді можна використовувати як обідній стіл, а в розкладеному, відмінно підійде для прийому гостей, збільшується до 2-х метрів. Простий механізм, що висувається по половинці із двох сторін. Доповнити сучасний будинок, особливо кімнату у скандинавському стилі, де головними акцентами є білий чи сірий колір та прості лінії.
Правила догляду
Стіл Мішель B179-34, завдяки сучасним матеріалам, невибагливий у догляді, його можна мити, для скла краще використовувати спеціальні склоочисники, а ніжки легко чистяться водою та милом.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 770 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2000 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | сталь покрытая краской, металл |
| Столешница | каленое стекло, стекло |
| Царговый пояс стола | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес изделия | 61.5 кг |
| Высота кухонного стола | Нет |
| Высота стола (мм) | 770 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Мoдель | Мішель |
| Размер столешницы кухонного стола | Да |
| Толщина столешницы | 10 мм |
| Трансформация кухонного стола в журнальный столик | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Ширина стола (мм) | 1200 |
| Ширина стола (мм)в разложеном состоянии | 2000 |