









17 062 ₴
Стіл AMF Андалусія виконаний у сучасному іспанському стилі з легкими та чіткими лініями, які створюють затишок і, звичайно, зможе вмістити багато друзів та родичів, як у традиційних іспанських сім'ях. Велика скляна поверхня столу виготовлена з міцного пофарбованого скла і має округлі краї для безпеки, з боків є два механізми, які допомагають продовжити стіл до 2400 мм. Каркас металевий, ніжки виконані в неймовірному дизайні, який відзначатимуть усі ваші знайомі. За таким столом велика та галаслива компанія зможе відмінно відсвяткувати будь-яку подію.
Правила догляду
Стіл виготовлений з високотехнологічних матеріалів, які невибагливі у догляді, його можна мити за допомогою звичайних миючих засобів і протирати ганчіркою.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Хром |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1600 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, сталь, хромированная сталь |
| Столешница | каленое стекло, стекло |
| Царговый пояс стола | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кухонного стола | Нет |
| Высота стола (мм) | 750 |
| Кол-во изделий в упаковке | 1 шт |
| Мoдель | Андалусія |
| Размер столешницы кухонного стола | Да |
| Толщина столешницы | 10 мм |
| Трансформация кухонного стола в журнальный столик | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Ширина стола (мм) | 1600 |
| Ширина стола (мм)в разложеном состоянии | 2400 |