









2 160 ₴
Стілець N-42 Vetro Mebel - модель обіднього випорожнення з м'якою вельветовою оббивкою. Такі обідні стільці прикрасять обідню зону вітальні або великої кухні-студії. Стілець має продуману ергономічну форму сидіння, кут нахилу спинки і сидіння ідеально підходять для комфортного проведення часу. Завдяки оббивці з велюрової тканини, випорожнення виглядають шикарно і дуже ефектно! Оббивка декорована стяжкою.
За дизайном стілець впишеться в будь-який сучасний інтер'єр із елементами модерну та інших стилів. Завдяки практичній оббивці та продуманій конструкції стілець може бути рекомендований для використання у громадських просторах: ресторанах та кафе, офісах та конференц-залах, шоу-румах та салонах.
Особливості:
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Оранжевый эмаль |
| Цвет обивки | Оранжевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | велюровая ткань |