






16 898 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТЕННЕССІ ДУБ СОНОМА/БІЛИЙ МОДЕРН
Спальний гарнітур Теннессі прикрасить будь-яку квартиру або приватну оселю, даруючи атмосферу спокою та комфорту своїм власникам. Корпус та фасад спальні виготовлені з якісної та безпечної ДСП. Представлена у кольоровому варіанті - дуб сонома та білий. Спальня складається з чотиридверної шафи, двоспального ліжка та двох приліжкових тумб. Ліжко комплектується вкладом для матраца.
Меблі Modern пропонують покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається дорогим зарубіжним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
До складу спальні входять наступні елементи (ШxГxВ):
Матеріал виготовлення:
Колір:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Белый |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Каркас кровати | ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 203 см |
| Ширина кровати | 163 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 73 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 170 см |
| Глубина шкафа | 55 см |
| Высота шкафа | 190 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 39 см |
| Глубина тумбы | 45 см |
| Высота тумбы | 35 см |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |