






2 380 ₴
Стілець P-01 - модель обіднього стільця з пластиковим сидінням і м'якою подушкою зі шкірозамінника. Спинка має фактуру у вигляді горизонтальних полос. Такі обідні стільці прикрасять як житлові інтер'єри, так і громадські простори. Стілець має продуману ергономічну форму, кут нахилу спинки і сидіння ідеально підходять для комфортного проведення часу.
Сидіння зроблено з пластику поліпропілену. Це зносостійкий полімер, який має високу міцність і стійкість до перепадів температури, погодних умов. Крім цього, пластик простий в догляді, досить просто регулярно протирати меблі м'якою губкою, змоченою в теплій воді.
За дизайном стілець впишеться в будь-який сучасний інтер'єр з елементами модерну та інших стилів. Рекомендуємо використовувати на кухні і у вітальні, на терасі або веранді, в ресторанах і кафе, офісах і конференц-залах, шоу-румах і салонах.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Вишня |
| Цвет обивки | Темно-бордовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | пластик |