








2 326 ₴
Стілець обідній для кухні, кафе, бару пластиковий P-06 Vetro Mebel Колір Морська хвиля
Стілець P-06 - лаконічний сучасний стілець, який можна використовувати під відкритим небом завдяки матеріалу виготовлення. Спинка виконана у вигляді вертикальних прутів. Така конструкція забезпечує циркуляцію повітря в жарку погоду, що сприяє довгому комфортного сидіння на стільці.
Стільці можна використовувати в складі обідньої групи будинку, в саду, на дачі, в ресторані, кафе, також їм знайдеться застосування в конференц-залах і арт-просторах.
Стілець зроблений з пластику поліпропілену. Це зносостійкий полімер, що має високу міцність і стійкість до перепадів температури, погодних умов. Крім цього, пластик простий у догляді, досить просто регулярно протирати меблі м'якою губкою, змоченою в теплій воді.
Особливості:
Характеристики:
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет обивки | Морская волна |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металлическая труба |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | пластик |