







2 214 ₴
Обіднє крісло для кухні, кафе, барна рама - дерево, спинка/сидіння - пластик P-08 Vetro Mebel Color Jade
Крісло Р-08 - модель з округлими формами, красивим, елегантним дизайном. Сидіння нагадує чашу, по суті - це обіднє напівкрісло, ергономічне і дуже зручне. Внутрішня нижня частина сидіння має рельєфну «стільникову» текстуру. Крім естетичної складової, таке рішення дозволяє не ковзати в гладкому шовковистому одязі. І ніжки, і сидіння виконані з поліпропіленового пластику.
Стілець виконаний з пластика поліпропілену. Це зносостійкий полімер, що має високу міцність і стійкість до перепадів температури, погодних умов. Крім цього, пластик простий у догляді, досить просто регулярно протирати меблі м'якою губкою, змоченою в теплій воді.
Стільці можна використовувати як частину обідньої групи вдома, в саду, на дачі, в ресторані, кафе, також вони знайдуть застосування в конференц-залах і арт-просторах.
Стілець виконаний з пластика поліпропілену. Це зносостійкий полімер, що має високу міцність і стійкість до перепадів температури, погодних умов. Крім цього, пластик простий у догляді, досить просто регулярно протирати меблі м'якою губкою, змоченою в теплій воді.
Особливості:
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 780 мм |
| Глубина | 610 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | пластик |