






2 492 ₴
Лаконічний сучасний стілець, який можна використовувати просто неба завдяки матеріалу виготовлення. Спинка виготовлена у формі переплетених прутів. Така конструкція забезпечує циркуляцію повітря у спекотну погоду, що сприяє довгому комфортному сидінню на стільці.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | пластик |