








2 768 ₴
Комфортна модель обіднього стільця з пластиковим сидінням на металевих ніжках. Спинка — сітчаста, перфорована. Такі обідні стільці прикрасять як житлові інтер'єри, так і громадські простори. Стілець має продуману ергономічну форму, кут нахилу спинки та сидіння ідеально підходить для комфортного проведення часу.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металлическая труба |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | пластик |