








6 588 ₴
Стілець R-50 — ідеальний баланс комфорту, ергономіки та оригінального дизайну. Вдале поєднання текстур добре підібраних матеріалів забезпечує затишний вигляд дизайнерського стільця для будинку. Стілець має невисоку спинку, стійкі металеві ніжки та глибоке м'яке сидіння. Оббивка вироблена зі шкірзаму. Сидіння декороване ненав'язливою горизонтальною прострочкою.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Коричневый |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металлическая труба |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | пластик |