






30 975 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФРАНЧЕСКА МОДЕРН
Спальня Франческа - меблевий гарнітур виробника меблевої фабрики Модерн. Виконаний із високоякісної ДСП. Сучасний стиль - відмінна риса спального гарнітура Франческа. Характеризується чіткими лініями, геометрично правильними формами, фасади підкреслені довгастими металевими ручками. Незвичайне поєднання кольорів надає меблям особливого шарму. Функціональність, практичність, якісна елегантна простота, строгість форм стануть прикрасою Вашої оселі.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
До складу спальні входять наступні елементи (ШxГxВ):
Матеріал виготовлення:
Колір:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб сонома |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 93 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Ширина комода | 125 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Длина кровати | 205 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 183 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 44 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 202 см |
| Глубина шкафа | 59 см |
| Ширина шкафа | 180 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |