








2 438 ₴
Стілець зі спинкою S-118 чорний велюо Vetro Mebel зручний стілець. Сидіння і спинка створюють гармонійне ціле, обшите вельветом. В якості основи використовується каркас з хромованої сталі. Стільці прекрасно підходять для сучасної їдальні, для офісу або конференц-залу.Ергономічна форма сидіння з плавними вигинами забезпечить комфорт і відпочинок. За стилем стілець впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Колір
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1001 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | хромированный металл |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | велюровая ткань |