








2 813 ₴
Стілець зі спинкою S-120 чорний велюо Vetro Mebel ця модель — втілення універсального сучасного дизайну й ергономіки в одній моделі. Спинка має плавний вигин, зручний для спини. Конструкція на ніжках-полозах дає змогу злегка гойдатися на стільці, водночас модель дуже стійка. Оббивка сидіння декорована горизонтальними строчками. Зверху спинки є виїмка з хромованою ручкою.
Колір
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | хромированная сталь |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр |
| Спинка | велюровая ткань |