
5 466 ₴
Крісло Relax 2 Halmar стильне комп'ютерне крісло з підлокітниками польської компанії Halmar (Халмар) на поворотному каркасі з коліщатками. Зручне сидіння і ергономічна спинка оббиті екошкірою. Хрестовина виготовлена з блискучого металу. Округлі підлокітники обладнані м'якими накладками. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 110 до 118 см.
Характеристики :
Матеріал каркас: метал.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: сірий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 750
Ширина мм: 640
Висота стільця мм: 1100- 1180
Висота сидіння мм: 460- 540
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 54 |
| Высота стула с учетом спинки | 118 |
| Глубина стула | 75 мм |
| Каркас, ножки | металл |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Ширина стула | 64 мм |