


70 ₴
Вішалки з гачками із залізного дроту - зручні та незамінні елементи декору, які дозволять упорядкувати речі у приміщенні. В даному випадку, це вішалка Есик 4 зі скрученими із дроту завитками, яка має приємний вигляд, міцні гачки. Прикрасить приміщення та створить атмосферу затишку.
Де застосовувати?
Універсальна вішалка, яка завжди стане в нагоді в господарстві. Підійде для будь-якого житлового або не житлового приміщення: передпокою, кухні, ванної кімнати, для дому та саду, готелю чи офісу. Вішалка також підійде для використання в прибиральній кімнаті, підсобному приміщенні.
Каркас із сталі забезпечує надійність та міцність конструкції.
Характеристики:
Доступні кольори: сірий антік, коричневий, білий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Серый |
| Количество крючков для одежды | 4 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |