



77 ₴
У кожної речі має бути своє місце, з цим завданням чудово справляються декоративні вішалки зі сталевого каркаса, скрученого у вигляді різних унікальних зображень.
В даному випадку, цей виріб у вигляді Ключика довжиною 50.5 см, який не тільки буде зручним у використанні, але й прикрасить приміщення своїм приємним виглядом. Легкі плавні лінії, три міцні функціональні гачки - вішалка безсумнівно виглядає оригінально. Прикручується за допомогою дрібних цвяхів.
Де можна застосовувати?
У будь-якому житловому або нежитловому приміщенні: у коридорі для верхнього одягу, для сумок або окремо для дитячого одягу, в спальні, дитячій, ванній кімнаті, на кухні, в офісі, в кафе, в готелі.
Покриття гладке та довговічне. Залізний дріт забезпечує надійність та міцність конструкції.
Характеристики:
Доступні кольори: сірий антік, коричневий, білий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Серый |
| Количество крючков для одежды | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |