


76 ₴
Вішалки з гачками із залізного дроту - зручні та незамінні елементи декору, які дозволять упорядкувати речі у приміщенні. Любителі оригінальних та не стандартних речей обов'язково підберуть для себе щось цікаве.
В даному випадку, це прямокутна вішалка Листок 4 довжиною 34 см з ніжними листочками та плавно скрученими вензелями. Приємна на вигляд вішалка для одягу виконана з якісного матеріалу, має чотири функціональні гачки.
Де застосовувати?
Необхідне та зручне придбання для будь-якого житлового, або не житлового приміщення: у коридорі, кухні, у ванній, спальні, у садовому будиночку, у кафе, готелі, офісі, у шкільному класі або гардеробі для дитячих речей.
Міцний довговічний матеріал, якісне покриття. Сталевий дріт - надійність та міцність конструкції.
Характеристики:
Доступні кольори: сріблястий, сірий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Серебристый |
| Количество крючков для одежды | 4 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |