





26 ₴
Вішалки у вигляді природних зображень та написів із залізного дроту - зручні та незамінні елементи декору, які дозволять упорядкувати речі у приміщенні.
Вішалка Листочок одинарний - універсальна річ, яка допоможе вирішити проблему з рушниками або одягом, яку ніде повісити. Вішалка виконана із металевого дроту діаметро Здатний витримувати велику вагу. Розмір: 12 см х 4 см, рекомендований Ø шайби для кріплення 1.2 см.
Характеристики:
Доступні кольори: коричневий, білий, темно-коричневий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Коричневый |
| Количество крючков для одежды | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |