





100 ₴
Вироби ручної роботи зараз дуже актуальні. Вішалка є незамінним предметом, який дозволяє повісити одяг, сумки чи дрібні речі біля вхідних дверей чи кімнати.
Вішалка Хоум має чотири міцні гачки, цікаву форму та оригінальний дизайн у вигляді слова Home (англійською – будинок), скрученого з міцного якісного металу. Прикріплюється за допомогою дрібних цвяхів.
Де застосовувати?
Вішалка - необхідне придбання для будь-якого житлового або не житлового приміщення: кафе, готелю, або офісу. У передпокої для верхнього одягу, в кухні, в будинку, у ванній кімнаті, для дому та саду, у спальній кімнаті. Також можна прикріпити збоку дитячого навчального місця або парти в школі для зручного зберігання портфелів. Каркас із металу забезпечує надійність та міцність конструкції.
Характеристики:
Доступні кольори: сріблястий, коричневий, сірий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Серебристый |
| Количество крючков для одежды | 4 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |