
34 ₴
Якщо вам набридли строгі геометричні форми – свіжим повітрям в інтер'єрі стануть функціональні елементи декору у вигляді різних зображень, скручених із металевого дроту. В даному випадку, це вішалка Ромашка у вигляді квітки, яка добре виглядатиме в будь-якому приміщенні і ніколи не вийде з моди.
Завдяки компактним розмірам та різноманітному дизайну, подібні предмети завжди органічно вписуються в інтер'єр. Легка, просторова, романтична форма, міцне, гладке, якісне покриття білого кольору, два функціональних гачка - приємне та необхідне придбання для будь-якого житлового або не житлового приміщення.
Де можна застосовувати?
У коридорі для верхнього одягу, для сумок, у кухні, у ванній кімнаті, в офісі, для дому та присадибних будиночків. Також можна застосовувати в шкільному класі для зручного зберігання одягу, портфелів або змінного взуття.
Характеристики:
Доступні кольори: білий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Белый |
| Количество крючков для одежды | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |