
126 ₴
Вироби ручної роботи зараз дуже актуальні. Вішалка є незамінним предметом, який дозволяє повісити одяг, сумки чи дрібні речі біля вхідних дверей чи кімнати.
Вішалка Дерево має три міцні гачки, цікаву форму та оригінальний дизайн.
Де застосовувати?
Вішалка - необхідне придбання для будь-якого житлового або не житлового приміщення: кафе, готелю, або офісу. У передпокої для верхнього одягу, в кухні, в будинку, у ванній кімнаті, для дому та саду, у спальній кімнаті.
Характеристики:
Доступні кольори: білий, бежевий
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Бежевый |
| Количество крючков для одежды | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл, ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |