







278 ₴
Підставка для книг та журналів ідеально підійде для тих, хто має багато журналів, книг, документів або іншої літератури. Допоможе красиво та стильно скласти книги і вони завжди будуть у вас під рукою. Підставка виготовлена з металевого дроту діаметром 4 мм, покрита порошковою фарбою. Вміщує 8 книг, завтовшки до 4 см.
Підставка для книг, журналів металева Woody - це ідеальне рішення для зберігання підручників вашої дитини.
Характеристики:
Доступні кольори: білий, чорний, золотистий, червоний
Габаритні розміри:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Woody |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 см |
| Длина | 26 см |
| Материал изготовления | Металл |
| Регулировка угла наклона | Нет |
| Тип | Подставка для книг |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 17 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металевий дріт |