






2 861 ₴
Стілець Sylwek 1 Halmar м'який стілець польської компанії Halmar (Хальмар). Виконаний з масиву натурального бука. Сидіння обтягнуте м'якою і приємною на дотик тканиною. Стілець ідеально підходить до дерев'яного столу у вітальні або їдальні.
Характеристики :
Матеріал каркас: масив бука.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: чорний.
Розміри крісла:
Глибина мм: 560
Ширина мм: 430
Висота стільця мм: 960
Висота сидіння мм: 470
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Зеленый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Темно-зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |
| Глубина стула | 560 мм |
| Подлокотник | Нет |
| Ширина стула | 430 мм |