









22 463 ₴
Обідній стіл TML-635 - стильне рішення для сучасного інтер'єру в сім'ях, де часто збираються за столом і приймають гостей. Розсувний механізм дозволяє при необхідності збільшувати площу стола на 40 см. Додаткова вставка розташована посередині основної стільниці. Розкласти стіл дуже просто: потрібно потягнути за край стільниці, розсунути її, дістати і зафіксувати панель. Стіл розрахований на 6 персон в складеному вигляді і на 8 персон - при максимальній ширині.
Стіл більше підходить для розміщення в житловому інтер'єрі: на кухні, в обідній зоні вітальні, в заміському будинку на терасі, але також може використовуватися і в просторах конференц-залів, офісних мітинг-румів, кафе і ресторанів.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Дерево |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб пепельный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1400 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1800 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1400 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, МДФ |
| Столешница | МДФ ламинированный |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |