



1 633,17 ₴
Дзеркало LUS50 АГАТА Гербор настінне – елемент модульної системи Agata від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП.
Розміри: шир./вис./гл. – 50/120/1,9 см.
Меблі Агата представлені у двох колірних рішеннях: ясен сніжний та горіх верона. Характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, які підкреслені подовженими плоскими пластиковими ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1200 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Ширина | 500 мм |