

1 639 ₴
Вішак WIE70 АГАТА Гербор настінний – елемент модульної системи Agata від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний полицею для головних уборів та п'ятьма гачками.
Розміри: шир./вис./гл. – 70/159/26,6 см.
Меблі Агата представлені у двох колірних рішеннях: ясен сніжний та горіх верона. Характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, які підкреслені подовженими плоскими пластиковими ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1590 мм |
| Глубина | 266 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |